Технології

Xiaomi домоглася справедливості: її прибрали з чорного списку США

Xiaomi

Після декількох місяців розглядів Xiaomi і Міністерство оборони США все ж змогли прийти до угоди. Американська сторона визнала, що додавання китайської компанії в чорний список було невірним рішенням і що це слід виправити.

Згідно зі спільним звітом, уряд США визнав свою неправоту і повідомив, що готовий виключити Xiaomi Group з чорного списку. Стверджується, що сторони вже домовилися про подальші дії, які дозволять вирішити тривалий судовий процес. Деталі все ще обговорюються, але остаточні висновки повинні бути представлені до 20 травня цього року.

Нагадаємо, що в січні цього року Xiaomi в числі інших компаній була включена в чорний список за звинуваченням у тісному зв’язку з китайськими військовими. В результаті Xiaomi загрожувало видалення з фондових бірж США і обмеження інвестицій з боку американських фірм.

Читайте також:  Новий матеріал утилізує СО2 і виробляє енергію

У відповідь компанія подала в суд на владу США, стверджуючи, що такі дії в її відношенні є неконституційними, а сама вона не має ніяких зв’язків з військовими. На основі наданої інформації суддя заборонив Міністерству оборони США обмежувати американські інвестиції в Xiaomi Corp.

Остаточне рішення буде озвучено тільки наступного тижня, але, схоже, Xiaomi все ж вдалося уникнути долі HUAWEI.