Технології

Анонсовано найпотужніший ноутбук Xiaomi з графікою GeForce RTX

xiaomi Mi Notebook Pro X

Xiaomi опублікувала перший тизер ноутбука, який обіцяє стати найпродуктивнішим в асортименті компанії. Особливістю моделі Mi Notebook Pro X буде використання дискретної графіки NVIDIA-відеокарт GeForce RTX 3050 і GeForce 3050 Ti.

Найдоступніші графічні прискорювачі GeForce 30-ї серії цікаві підтримкою технології трасування променів в режимі реального часу і нейромережевого апскейлінга DLSS. Версія з приставкою Ti отримала 2560 ядер CUDA і працює в діапазоні частот 1035-1695 МГц. Обсяг відеопам’яті GDDR6 у цій моделі становить 4 ГБ, а заявлений тепловий пакет — від 35 до 80 Вт залежно від налаштувань енергоспоживання.

Читайте також:  Навушники Apple отримають вбудований «локатор» і об'ємний звук

Xiaomi

Молодша RTX 3050 має 2048 ядер CUDA, але її GPU працює на більш високих частотах при ідентичному обсязі відеопам’яті. За запевненням NVIDIA, версія з приставкою Ti здатна забезпечити стабільні 60 кадрів в секунду при запуску гри Call of Duty: Black Ops Cold War в дозволі Full HD.

Xiaomi поки не розкриває інші технічні характеристики нового ноутбука. З чуток, лептоп оснастять процесором Intel Core сімейства Tiger Lake-H53 або Tiger Lake-H45. Інші специфікації імовірно будуть відповідати раніше представленої моделі Mi Notebook Pro.

Презентація Xiaomi Mi Notebook Pro X відбудеться в червні 2021 року.