Авто

Глава Ford натякнув на розробку електричного Bronco

Ford Bronco

Гендиректор Ford Джим Фарлі прокоментував розробку електричної версії позашляховика Bronco. Коли один з користувачів звернувся до нього з питанням про те, чому при курсі на електрифікацію у цієї моделі досі немає батарейної версії, Фарлі відповів “з чого ви вирішили, що її немає?”. Цю заяву ЗМІ розцінили як натяк на те, що «зелений» позашляховик вже знаходиться в розробці.

Офіційно ж про появу електрифікованого Ford Bronco поки не повідомлялося. Швидше за все, першим на ринку з’явиться гібридна версія з функцією підзарядки (такий варіант вже доступний для головного конкурента, Jeep Wrangler).

Читайте також:  Надійні та дешеві позашляховики: 5 міцних моделей

Раніше висловлювалося припущення, що гібридний Bronco отримає установку на базі «турбошістки» EcoBoost і електромотора, сумарна віддача яких перевищить 450 кінських сил. А слідом вже вийде повністю електричний варіант.

Поки для Bronco заявлені двигуни сімейства EcoBoost: 2,3-літровий чотирициліндровий потужністю 274 кінські сили і 2,7-літрова «турбошестірка» на 314 сил. Пізніше гаму поповнить трилітровий агрегат V6. Трансмісія-семиступінчаста “механіка” або десятидіапазонний автомат.

А ось заводську топ-версію 5,0-літровим мотором Coyote V8 чекати не варто. За словами керівника проекту Ford Bronco Еріка Лефллера, посилення норм викидів поставило хрест на цій модифікації.

Читайте також:  Новий Lexus NX обзавівся турбомотором 2.4 і відзначився дизайном інтер'єру

Джерело: Twitter/jimfarley98