Криптовалюти

Ілон Маск передумав продавати Tesla за біткоїни. І ось чому

Bitcoin

Компанія Tesla перестала приймати біткоїни в рахунок оплати електрокарів. У Твіттері глава компанії Ілон Маск пояснив таке рішення занепокоєнням про екологію, після чого ціна біткоїну обрушилася на 15 відсотків. Вплинула заява Маска і на акції самої Tesla, які теж впали, але менш відчутно.

За словами Маска, в Tesla стурбовані розширенням використання викопного палива, особливо вугілля, яке завдає серйозної шкоди екології. Паливо використовується для живлення величезних генераторів майнінгових ферм, які видобувають біткоїни.

Читайте також:  ЗМІ: Пекін перевірить вплив майнінгу криптовалют на споживання електроенергії

Маск додав, що все ще вірить в потенціал біткоїну як валюти майбутнього, але на сьогоднішній день операції з ним «занадто дорого обходяться навколишньому середовищу».

Однак продавати свій запас цифрової валюти американська компанія поки не має наміру і обіцяє відновити її використання, як тільки майнери перейдуть на більш екологічні методи. Разом з цим Tesla займеться пошуком менш енерговитратних криптовалют.

У лютому Tesla оголосила, що почне приймати Bitcoin в рахунок оплати електрокарів і послуг. Компанія закупила цифрової валюти майже на 1,5 мільярда доларів, внаслідок чого її курс побив власний рекорд і виріс більш ніж на 10 відсотків. Після заяви Маска про припинення використання біткоїну ціна впала з 51 тисячі до 47,7 тисяч доларів за штуку, проте потім повернулася до колишніх значень.

Читайте також:  Дубай запускає власну криптовалюту - DubaiCoin

Джерело: Elon Musk / Twitter