Технології

Головною аудиторією відеоігор виявилися зовсім не підлітки

Гра

Вважається, що основна аудиторія відеоігор-діти і підлітки. Однак реальні цифри демонструють несподівану статистику. Про це та інші цікаві факти розповіли представники HUAWEI в рамках міжнародної бізнес-конференції для ігрової індустрії WN China Online 2021.

За словами директора з розвитку ігрового бізнесу HUAWEI Олександра Салема, на даний момент приблизно 2,8 мільярда людей захоплюються відеоіграми, 54% з них живуть в Азіатсько-тихоокеанському регіоні. Очікується, що до 2023 року кількість геймерів у всьому світі збільшиться до 3,2 мільярда, серед яких 2,6 мільярда гратимуть на мобільних пристроях.

Згідно з представленим звітом, Підлітки у віці 10-15 років складають тільки 11,8% від загального числа всіх геймерів, тоді як частка гравців віком від 21 до 25 років трохи вище — 13,8%. Більш того, статистика показує, що 59,2% всіх людей, які грають у відеоігри, працюють повний робочий день і відносяться до платоспроможної аудиторії.

Читайте також:  Антивірус Microsoft забиває комп'ютери гігабайтами «лівих» файлів

За підсумками 2020 року ігрова індустрія оцінювалася в $175 мільярдів — на 19,6% більше в порівнянні з 2019-м.цікаво, що 49% всіх споживчих витрат на ігри в 2020-му припало на США і Китай. При цьому виручка одних тільки мобільних ігор в 2020-му склала $86,3 мільярда, що становить 49% від усіх ігор в цілому. За оцінками аналітиків, до 2023-го ігровий ринок досягне $217,9 мільярда.

Олександр Салем розповів і про деякі цікаві тренди і Факти в ігровій індустрії. Наприклад, успіх Genshin Impact стимулював розробку високобюджетних ігор для мобільних пристроїв. За його словами, багато популярних комп’ютерних ігор перейдуть у формат мобільних, А мобільна ігрова індустрія розшириться далеко за межі простого геймінгу.