Технології

Опублікована демонстрація найпотужнішої портативної консолі в світі [ВІДЕО]

OnexPlayer

Пару місяців тому ми повідомляли про анонс консолі the OnexPlayer, яка працює на Windows 10 і здатна запускати великі ігри. Пристрій вийшов на краудфандінг-платформу, а в мережі з’явилися відеодемонстрації.

The OnexPlayer запускає тайтли в дозволі 1280х720 і забезпечує в більшості стабільні 60 кадрів в секунду — або близькі до цього показника Значення. The Witcher 3: Wild Hunt і GTA V, наприклад, працюють в 60 fps, а ось TOCA Pro Race Driver упускає частоту до 45 fps. Налаштування графіки показані не були, але очевидно, що їх можна буде підігнати під себе, вибравши знижену кадрову частоту заради картинки кращої якості.

Прямо зараз можна приєднатися до краудфандинг-кампанії на майданчику IndieGoGo. Розробники the OnexPlayer вже зібрали 1 109 988 доларів з необхідних $25749 — потрібна сума була перевищена в 37 разів. Тим часом до кінця фінансування залишається ще 30 днів, а користувачі, які підтримали портативну консоль, отримають карту пам’яті, захисний чохол, футболку і протектор для екрану.