Авто

Власники Honda Accord масово скаржаться на «рульову аномалію»

Honda Accord

У Національне управління безпекою руху на трасах США (NHTSA) надійшло більше сотні скарг від американських власників Honda Accord. Причиною стала “рульова аномалія”: водії стверджують, що в процесі їзди автомобіль може мимовільно змінити траєкторію руху, без будь-якої участі з їх боку.

У NHTSA вважають, що проблема носить масовий характер і може зачіпати 1,1 мільйона екземплярів Accord 2013-2015 років випуску. Національне управління почало розслідування 107 отриманих скарг від власників автомобілів і двох аварій, які, імовірно, сталися через «рульової аномалії».

Про перший випадок “рульової аномалії” стало відомо ще в жовтні 2020 року. Тоді в NHTSA звернувся власник Honda Accord 2013 року. Він заявив, що його автомобіль «неодноразово повертав на 90 градусів за власним бажанням», і попросив розслідувати цей інцидент.

Читайте також:  Polestar показала перше зображення нового електричного кросовера

NHTSA в даний час оцінює масштаби проблеми та можливі наслідки, пов’язані з безпекою. У Honda заявили, що надають всебічне сприяння в розслідуванні. “Ми серйозно ставимося до всіх питань, пов’язаних з безпекою наших автомобілів, і будемо продовжувати співпрацювати з NHTSA — цитує представника компанії Caranddriver.com. – паралельно ми проводимо власну внутрішню перевірку”.

У разі, якщо факт наявності масової проблеми підтвердиться, японській марці доведеться відкликати більше мільйона машин, проданих в США. Чи може відгук торкнутися автомобілі, реалізовані в інших країнах, не уточнюється.