Технології

Слух: Apple випустить гібридну консоль з «великими» іграми

Apple

Новий інсайдерський звіт вказує на плани Apple випустити власну ігрову консоль. Очікується, що новинка буде побудована на базі досконалої нової ARM-платформи і буде схожа з Nintendo Switch по частині гібридного форм-фактора.

Мережеві інформатори відзначають, що гаджет може бути оснащений просунутою системою охолодження, яка істотно відрізняється від використовуваних в iPhone і iPad.

Крім того, гібридна консоль компанії буде оснащуватися і абсолютно новим чіпсетом, не пов’язаним з процесорами сімейств A або M. стверджується, що пристрій можна буде використовувати як в стаціонарному режимі з телевізором, так і портативному, подібно до того, як це реалізувала Nintendo.

Читайте також:  Xiaomi домоглася справедливості: її прибрали з чорного списку США

Також є відомості про те, що в даний час Apple веде переговори з відомими розробниками ігор, такими як Ubisoft, про запуск ексклюзивних релізів на платформі Apple Arcade.

На жаль, ніякої конкретики від самої американської компанії немає. Раніше Apple приписували випуск спеціальної версії комп’ютера Mac, орієнтоване на геймерів, але поки реліз подібного пристрою так і не відбувся.