Авто

Harley-Davidson створює новий бренд електромотоциклів

Harley-Davidson LiveWire

Harley-Davidson оголосила про виділення серії електромотоциклів LiveWire в окремий бренд. Перше покоління нової продукції компанії було анонсовано в 2018-му. Через три роки виробник прийняв рішення про створення окремого логотипу і фірмового стилю для електрифікованих версій своїх байків.

Очікується, що дебют новинок під брендом LiveWire відбудеться 8 липня.

Раніше аналітики відзначали, що продажі перших фірмових мотоциклів на електричній тязі були утруднені, оскільки їх вартість практично не поступалася автомобілям на кшталт Tesla Model S — на старті вона становила $29 799.

Читайте також:  Новий Nissan Note отримав дорогу версію Aura

Крім того, виробництво пілотної партії навіть довелося призупинити через проблеми із зарядкою в однієї з моделей.

У планах щойно створеної компанії LiveWire значиться створення спеціальних виставкових залів, а також розробка віртуальної штаб-квартири з центрами в Кремнієвій долині і Мілуокі.

Що стосується самої Harley-Davidson, то за останній рік компанія відзвітувала про зниження виручки на 24%. Однією з причин спаду її представники називають пандемію, через яку було скорочено 700 робочих місць.

Вендор також має намір продовжити інвестиції в ринок електротранспорту. Раніше, в листопаді минулого року, компанія представила оригінальні Електровелосипеди Serial 1 Cycle за $5000, здатні розганятися до 45 кілометрів на годину.