Технології

Sony: дефіцит PlayStation 5 продовжиться і в 2022 році

Playstation 5

Через півроку після релізу консолі нового покоління все ще залишаються дефіцитним товаром. Як повідомляє інформаційне агентство Bloomberg, поки що Sony не готова прогнозувати поліпшення ситуації в 2022 році. На цей раз причиною відсутності PlayStation 5 у вільному продажу називають занадто високий попит.

За даними Bloomberg, про це повідомив фінансовий директор Sony Хірокі Тотокі під час брифінгу для групи аналітиків. Представник компанії зазначив, що в найближчі роки усунути дефіцит PlayStation 5 не допоможе навіть значне збільшення поставок.

“Не думаю, що попит на PS5 знизиться в цьому році. Навіть якщо ми випустимо набагато більше консолей в 2022-му, пропозиція не зможе задовольнити попит”, — заявив Тотокі.

Читайте також:  NASA збирається запустити на Місяці ядерний реактор

Судячи з минулої заяви Тотокі, слова про збільшення поставок консолей PlayStation 5 – тільки гіпотеза для ілюстрації високого попиту. Наприкінці квітня фінансовий директор Sony зазначив, що компанія не може значно збільшити пропозицію приставок на ринку через дефіцит напівпровідників.

Нагадаємо, що реліз PlayStation 5 відбувся в листопаді 2020 року. З того моменту спостерігається серйозний дефіцит консолі. За чутками, Sony вже розглядає варіант зі зміною конструкції PS5 і переходом на новий процесор, щоб зменшити вплив нестачі чіпів на ситуацію з ігровою системою.