Робота

5 порад, які допоможуть отримати підвищення

Підвищення

Щоб домогтися підвищення, потрібно бути старанним і мотивованим співробітником, який любить свою роботу.

Щоб потрапити в поле зору начальства, потрібно або дуже добре виконувати свою роботу, або завзято від неї ухилятися. Для підвищення, звичайно ж, підійде перший варіант. Слід показати, що ви серйозно підходите до справи і що ви дійсно гідні просування по кар’єрних сходах. У цьому вам допоможуть кілька простих, але корисних порад.

1. Приведіть в порядок своє робоче місце

Перед тим як спробувати вразити начальника, приберіться на своєму робочому місці. Позбавтеся від того, що відволікає вашу увагу. Коли ви знаєте, що і де лежить, вам не доведеться витрачати час на пошуки потрібної речі. Тоді вам буде легше зосередитися на поточних завданнях.

2. Попросіть оцінити вашу роботу

Прямо запитайте у начальства, як ви можете поліпшити свою роботу. Інакше ви будете просто переробляти, наполегливо намагаючись йому догодити, не знаючи, чи варто воно того чи ні. Тому краще знати напевно, що потрібно змінити, на що звернути увагу і чого очікує від вас начальник.

3. Будьте дисципліновані

Самодисципліна допоможе вам грамотно розподілити час і завершити розпочате.

4. Робіть перерви

Стомлений і виснажений, ви навряд чи зможете добре виконувати свою роботу. Тому обов’язково знайдіть час, щоб відпочити і набратися сил.

5. Викладайтесь на повну

Навіть незначні завдання виконуйте як можна краще. Ви повинні відповідально підходити до своєї роботи і виконувати її якісно. Пам’ятайте про те, що начальство буде судити вас за результатами вашої праці.