Авто

Subaru оголосила назву нового електричного кросовера

Subaru Solterra

Компанія Subaru анонсувала вихід на ринок нового електричного кросовера Solterra — назва моделі складена з двох латинських слів: sol («сонце») і terra («земля»). Вседорожник надійде в продаж в середині 2022 року і буде доступний в Японії, Північній Америці, Європі та Китаї.

Електрокар Solterra, як і недавно представлений батарейний концепт bZ4X, став результатом співпраці Subaru і Toyota. В основу кросовера лягла Архітектура e-Subaru Global Platform (вона ж «тойотівська» e-TNGA), але за розробку силової установки відповідала Subaru.

Читайте також:  Toyota вигадала, як боротися з викраденням каталізаторів у старих авто

У компанії поки не розкривають технічних характеристик електричного кросовера, проте йому обіцяна двомоторна силова установка і повний привід.

Subaru Solterra

Поки ж Subaru опублікувала два зображення майбутньої моделі: на першому знімку відображено назву кросовера на кормі з грудками бруду, що вказує на позашляховий характер автомобіля, а на другому — силует електрокара. Судячи зі знімків, електрокар отримає світлодіодну оптику і високий дорожній просвіт, і, на відміну від екстравагантного Toyota bZ4X, Solterra виглядає як модель, готова до серійного виробництва.

Згаданий Toyota bZ4X теж з часом стане серійним – він з’явиться на ринку в наступному році одночасно з Subaru Solterra. “Тойотовський” кросовер отримав Y-подібний штурвал замість традиційного керма, який пов’язаний з колесами «по дротах».

Читайте також:  Для таксі Uber розроблять спеціальний електромобіль

Джерело: Subaru