Технології

Нова технологія Apple захистить техніку від підглядання

Apple

У майбутніх продуктах Apple може з’явитися ще одна функція, що дозволяє тримати особисту інформацію в безпеці. Згідно з новим патентом, “яблучні” монітори, планшети та інші пристрої будуть надійно захищені від підглядання.

Сьогодні для обмеження кута огляду на моніторах використовуються спеціальні плівки, що роблять зображення на дисплеї невидимим з боку. Вони застосовуються в банках та інших робочих місцях, де доступ до інформації на екрані для сторонніх небажаний.

Читайте також:  Представлений браузер Opera GX Mobile для геймерів з захистом від злому

У новому патенті Apple йдеться про програмну методику зниження кута огляду на основі системи Face ID. Підкреслюється, що власник не відчує змін, в той час як підглянути в пристрій з боку буде неможливо.

Apple

Поки неясно, яким чином буде працювати алгоритм. Можливо, картинка для проходить повз людини буде виглядати розмитою або занадто темною. Не виключено також, що інформація виявиться спотвореною, а текст — представленим у вигляді безглуздих символів.

Точної інформації, коли нова функція стане доступна для власників техніки Apple, поки немає. Також невідомо, чи з’явиться вона в рамках нових поколінь гаджетів або буде сумісна з усіма апаратами, вже оснащеними системою Face ID.