Технології

Ілон Маск відключить інтернет за скачування піратських фільмів

Starlink

На шляху поширення супутникового інтернету Starlink може встати несподівана перешкода. Як виявилося, компанія суворо стежить за дотриманням авторських прав і може припинити надання послуг, якщо користувач завантажить піратський контент.

Багато інтернет-провайдерів заявляють про постійну боротьбу, яку вони ведуть за права правовласників. Насправді подібні акції вимагають установки додаткового дорогого обладнання. Схоже, що дітище Ілона Маска має все необхідне для ідентифікації піратських фільмів та іншого контенту, що порушує авторські права.

Читайте також:  Прототип корабля Starship зробив першу успішну посадку

Starlink

Про це повідомив користувач на Reddit. За його словами, він навмисно скачував неліцензійні фільми через торренти, використовуючи супутниковий інтернет Ілона Маска.

У підсумку йому прилетів “лист щастя” від Starlink, де його попросили припинити порушувати авторські права. Очевидно, якщо користувач не припинить скачувати піратські фільми, то швидкісний інтернет йому відріжуть. Більш того, порушника може очікувати судовий позов.

Цікаво, що користувач завантажував піратський контент протягом приблизно двох місяців, але повідомлення від Starlink отримав тільки після того, як завантажив щось зі списку Fortune 500. Тому ефективність такого антипіратського захисту поки викликає сумніви.