Технології

Слух: Microsoft відклала реліз Windows 10X на невизначений термін

Windows 10X

Випуск нової версії Windows очікувався вже в цьому році – але, за чутками, Microsoft змінила свої плани. Згідно з недавнім звітом інсайдерів, у софтмейкера є кілька причин для такого рішення. Одна з них — брак ресурсів для оптимізації стандартного видання операційки.

За даними мережевих інформаторів, компанія відклала реліз полегшеної ОС, зосередившись на модифікації базової версії Windows 10. Зараз розробники Microsoft активно працюють над великим апдейтом з кодовою назвою Sun Valley, в рамках якого буде проведено глобальний редизайн популярної операційки.

Читайте також:  CarDongle перетворює автомобіль в Android-комп'ютер на колесах

Це, згідно з джерелом, не означає повне скасування X-версії, але в 2021 році вона представлена все ж не буде. Основним же конкурентом набирає популярність Chrome OS може стати ARM-версія Windows.

Посилаючись на людей, близьких до компанії, джерело зазначає, що таке рішення було прийнято на основі вивчення користувацького попиту. Стверджується, що клієнти більш зацікавлені в нових функціях десктопної ОС, ніж в окремій її ревізії.

Крім того, тестувальники компанії нібито впевнені, що X-версія Windows поки не готова до релізу. В таких умовах “зайва” операційна система може негативно позначитися на загальній ринковій частці Microsoft, повторивши долю Windows 10 В S-режимі і Windows RT.

Читайте також:  Слух: Windows 11 стане безкоштовним оновленням для застарілих версій ОС

Представники Microsoft заяву інсайдерів поки не прокоментували.