Авто

Позашляховик Ford Bronco виявився потужнішим, ніж було заплановано

Ford Bronco

Серійна версія позашляховика Ford Bronco виявилася потужнішою, ніж було заплановано. Американський форум Bronco 6G роздобув технічну документацію на Bronco 2021 модельного року, і з’ясувалося, що продуктивність обох моторів EcoBoost на 21-31 кінську силу вище анонсованої.

У липні минулого року Ford заявив, що базові чотирициліндрові 2,3-літрові Bronco будуть розвивати 274 кінські сили і 420 Нм крутного моменту, а топові позашляховики з мотором V6 2.7 — 314 кінських сил і 542 Нм крутного моменту.

Читайте також:  Компанія Renault зупинила розробку нових дизельних моторів

Однак перед стартом виробництва виявилося, що двигуни виявляться потужнішими: «турбочетверка» 2.3 буде розрахована на 305 кінських сил і 441 Нм крутного моменту, а шестициліндровий 2,7-літровий мотор — на 335 кінських сил і 563 Нм тяги.

Таким чином, за десять місяців підготовки до виробництва позашляховики додали в потужності 6-11 відсотків, а піковий крутний момент збільшився на 4-5 відсотків. Втім, поліпшення показників відбудеться, якщо заправляти Bronco «преміальним» високооктановим бензином.

Ford не вперше перестраховується, називаючи потужність своїх моделей в ході офіційної прем’єри. У минулому році з’ясувалося, що характеристики серійного Mustang Mach-E краще, ніж у прототипу.

Читайте також:  Новий Lexus NX обзавівся турбомотором 2.4 і відзначився дизайном інтер'єру

Джерело: Bronco6G Forum