Технології

Нейромережа зробить дубляж фільмів природнішим [ВІДЕО]

TrueSync

Компанія Flawless випустила інструмент, що поліпшує користувальницький досвід під час перегляду іноземних фільмів в дубляжі. Програмне забезпечення засноване на алгоритмах Deepfake і замінює рухи губ на екрані в залежності від мови озвучення.

На думку представників компанії Flawless, дублювання фільму на іншу мову призводить до розсинхронізації міміки і мови. Вся справа в тому, що слова часто не відповідають рухам губ, а це викликає неприємні відчуття у глядачів. Програма TrueSync створена на основі відомої нейромережі Deepfake і дозволяє коригувати міміку в реальному часі.

Читайте також:  Мобільна Mario Kart Tour принесла творцям понад $ 200 мільйонів

Flawless

Робота технології заснована на аналізі рухів губ актора, що говорить на тій чи іншій мові. Після цього ШІ аналізує міміку і замінює її на ту, що відповідає одному з підтримуваних програмою мов. Зараз ПО вміє генерувати картинку відповідно до японського і німецького, але в майбутньому розробники обіцяють розширити можливості нейромережі.

Варто відзначити, що поки результат виглядає сумнівно. Якщо в оригіналі глядач помічав невелику невідповідність, то зараз оброблена ШІ міміка акторів змінюється до невпізнання. Вивчити приклади можна на офіційному сайті розробника.