Технології

ШІ навчився готувати ідеальний стейк

CookRight

Відомий виробник роботів для готування бургерів, нагетсів та інших страв Miso Robotics випустив програму на базі штучного інтелекту, здатну контролювати приготування їжі. ПО ідентифікує страву, пропонуючи підказки на всіх етапах смаження, щоб домогтися ідеального стану.

Новий додаток для смартфона CookRight перетворює камеру в систему для відстеження часу приготування деяких страв. Крім визначення готовності, ПО здатне підказати, коли потрібно перевертати м’ясо на грилі, щоб отримати ідеальний стейк середньої прожарювання, а також давати багато інших порад.

Додаток доступний за передплатою і коштує $100 на місяць. За словами розробників, CookRight може похвалитися точністю до 96% завдяки системі на основі машинного навчання. ШІ проконтролює правильний розподіл тепла, а також підкаже, якщо страва недожаренное. ПЗ здійснює кінцевий контроль якості в реальному часі, що дозволить власникам ресторанів уникнути проблем з харчовими отруєннями і багатьма іншими неприємними сюрпризами на кухні.

Читайте також:  Ентузіаст перетворив Telegram в безкоштовне безлімітне сховище

Особливо ефективним CookRight може стати в умовах пандемії, замінюючи зайвий персонал на кухні без шкоди смаковим і поживним властивостям готової продукції. Передбачається, що зацікавлені в покупці ПЗ будуть саме власники ресторанів громадського харчування, оскільки використання нових технологій дозволить знизити кількість браку і поліпшити смакові якості.