Технології

Передова технологія нічного бачення в дії [ВІДЕО]

Lancer Brigade

Одна з частин Збройних сил США поділилася кадрами, на яких можна побачити роботу нового приладу нічного бачення. Пристрій оснащений спеціальною системою, що дозволяє бачити в повній темряві. При цьому все виглядає так, ніби відбувається у відеогрі.

Відео надано бригадою Lancer Brigade армії США і демонструє ефективність нових біноклів нічного бачення в ході навчального бою.

Інформації вкрай мало, але навіть побачене демонструє високий потенціал технології. Контури людей підсвічуються, а інтегрований тепловізор дозволяє виявляти і утримувати в кадрі цілі на великій відстані.

Читайте також:  Ціна і дизайн нового смарт-годинника Motorola розкриті до анонсу

Повідомляється, що завдяки двотрубній бінокулярній системі можна отримати більшу обізнаність про бойову ситуацію, а вбудовані датчики покращують сприйняття глибини. До того ж активуються лампи з білим люмінофором. Вони мають високу роздільну здатність і забезпечують кращий контраст в порівнянні з традиційним зеленим люмінофором. Бінокль оснащений системою нічного бачення нового покоління і здатний розпізнавати цілі при нульовому освітленні, а також в складних умовах: коли в повітрі багато пилу або диму.

Вага пристрою становить 5,5 кг, а мінімальний час автономної роботи починається з 7,5 години і доходить до 15 годин в залежності від сценарію використання.