Технології

Невтішна статистика використання смартфонів

Смартфон

Портал Android Headlines наводить результати використання смартфонів звичайними користувачами. Як виявилося, в середньому люди перевіряють свій гаджет приблизно 262 рази на добу і проводять за ним близько 3 годин 19 хвилин, з яких 50 хвилин залипають в телефоні перед сном.

В опитуванні брало участь 1000 осіб, які досягли віку 18 років, а дані згруповані відповідно до середніх показників. Це означає, що частина користувачів використовує свій телефон менше, але є і такі, хто сидить в смартфоні цілодобово.

Читайте також:  Android 12: абсолютно новий дизайн і поліпшення конфіденційності

Отримані дані дозволяють зробити висновок, що 80% користувачів обов’язково перевіряють повідомлення на апараті в перші 10 хвилин після пробудження, а 52% ніколи не розлучаються з телефоном довше, ніж на 24 години.

Статистика

Також 43% користувачів вважають свій гаджет найбільш цінним майном, а 54% респондентів впадають в паніку, коли рівень заряду акумулятора падає нижче 20%. Куди небезпечніша наступна статистика: 40% користувачів розповіли про те, що дивляться на дисплей смартфона під час водіння.

З’ясувалося, що серед рецензентів 70% обов’язково беруть смартфон з собою в туалет, 47% заглядають в телефон навіть на побаченні, а 62% сплять зі своїм улюбленим гаджетом. Зрештою, 48% опитаних визнали наявність у себе залежності від смартфона.