Технології

Електрокар Tesla вдалося віддалено зламати за допомогою дрона

Тесла Модель 3

Хакери виявили вразливість в програмному забезпеченні електрокарів Tesla. Їм вдалося не тільки зламати автомобіль, взявши під контроль частину його систем, але і зробити це віддалено по бездротовому зв’язку.

Під час запуску дрона команда хакерів виявила, що вони можуть взяти під контроль інформаційно-розважальну систему автомобіля разом з сенсорним екраном.

Це дозволило їм розблокувати двері і багажник, віддалено рухати крісла, змінити режим їзди і внести інші корективи в роботу авто. Все це вдалося зробити за допомогою дрона, який завис над однією з машин Tesla, а злом здійснювався по Wi-Fi. При цьому завести машину і управляти їй таким чином не можна.

Читайте також:  BMW представила 8K-кінотеатр для автомобілів [ВІДЕО]

На щастя, помилка в безпеці була виявлена так званими білими хакерами. Вони передали всю наявну у них інформацію інженерам Tesla, і вже через кілька днів проблема була усунена. Експлойт отримав назву TBONE і може взаємодіяти навіть з припаркованими автомобілями.

Дослідники підкреслюють, що вразливість становить загрозу для інших виробників, що використовують аналогічне ПЗ в своїх автомобілях.

Джерело: Security Week