Авто

Hyundai готується випустити повністю електричний седан

Концепт Prophecy

Компанія Hyundai готує ще одну модель на базі «електричної» модульної платформи E-GMP — їй стане седан Ioniq 6, серійна версія концепту Prophecy.

Як повідомляє видання Korean Car Blog з посиланням на власні джерела в компанії Hyundai, в 2022 році відбудеться презентація седана Ioniq 6 з повністю електричною силовою установкою.

Він буде являти собою серійну версію показаного навесні минулого року концепту Prophecy. Електроседан побудують на модульній платформі E-GMP, як і серійний середньорозмірний кросовер Ioniq 5, однак завдяки більш довгій колісній базі і, як наслідок, більш ємною батареї запас ходу Ioniq 6 повинен бути значно більше — приблизно до 650 кілометрів.

Читайте також:  У Європі запропонували заборонити рекламу машин з бензиновими і дизельними двигунами

Після електричного седана в лінійці Ioniq з’явиться і повнорозмірний кросовер Ioniq 7 з електричною силовою установкою.

Тим часом Hyundai Ioniq 5 б’є рекорди за кількістю попередніх замовлень: всього за кілька днів після прем’єри придбати електричний кросовер висловили бажання більше 236 тисяч чоловік в Європі, а весь тираж лімітованого видання під назвою Project 45 повністю забронювали в першу добу з моменту початку прийому замовлень.

Перші поставки “Іоніка” заплановані вже на другий квартал нинішнього року. Hyundai має намір продати близько 160 000 електрокарів восьми моделей в поточному році, а потім поступово збільшити щорічний обсяг збуту до 560 000 «електричок» дванадцяти моделей до 2025 року.