Авто

Ferrari не збирається відправляти атмосферне V12 на пенсію

Ferrari

Керівник напрямку продажів і маркетингу Ferrari Енріко Гальєра назвав атмосферний двигун V12 серцем марки і пообіцяв «залишити його в живих».

Компанія Ferrari нещодавно представила купе 812 Competizione і його відкриту версію з приставкою A, які отримали найпотужнішу в історії дорожніх моделей італійської марки силову установку без наддуву або гібридної надбудови — модернізований 6,5-літровий мотор V12 потужністю 830 кінських сил, здатний розкручуватися до 9500 оборотів в хвилину.

Як розповів в інтерв’ю виданню TopGear керівник напрямку продажів і маркетингу Ferrari Енріко Гальєра, цей двигун “безумовно є серцем Ferrari”. І додав, що команда інженерів з Маранелло шукає способи залишити його в живих, оскільки він упевнений, що дні атмосферного V12 ще не полічені.

Читайте також:  У Європі запропонували заборонити рекламу машин з бензиновими і дизельними двигунами

Технічний директор Ferrari Майкл Лейтерс погодився з колегою і додав, що 6,5-літровий V12 ще має потенціал для подальшої модернізації з метою підвищення продуктивності.

Величезною проблемою топ-менеджер назвав посилення норм шкідливих викидів, яке з кожним роком ускладнює використання двигунів внутрішнього згоряння — тим більше позбавлених наддуву або електрифікації. Мотор для 812 Competizione отримав нові поршні, шатуни і головки циліндрів, а також систему впуску.