Авто

Renault показала екстер’єр та інтер’єр електричного Megane

Megane E-Tech Electric

Renault випустила тизери майбутнього електричного Megane E-Tech Electric. На зображеннях показаний зовнішній вигляд та салон моделі.

Вперше компанія продемонструвала новинку у жовтні 2020 року з концептом Megane eVision, який повинен виглядати схожим на серійну версію, коли вона з’явиться. Шпигунські знімки виявляли деякі їх подібності, і перші тизерні зображення ще раз підтвердили, що вони поділять деякі елементи стилю. Про це повідомляє Motor1.

Renault показала задню частину автомобіля, інтер’єр, а також цифрову панель приладів та інформаційно-розважальний екран. Задня частина повністю схожа на концепт, з елементом освітлення на всю ширину, підключеним до тонких задніх ліхтарів.

Читайте також:  BMW розкрила характеристики нового купе 2 серії

Megane E-Tech Electric

Також там розташований новий значок марки. Раніше керівник Renault Лука Де Мео заявив, що концепт та серійна версія приблизно на 95 відсотків схожі. Попередні шпигунські кадри показали, що виробнича версія має подібні пропорції.

Салон вийшов мінімалістичним і містить декілька дисплеїв. Інформаційно-розважальний екран, який має сенсорні кнопки, розміщений над різноманітними перемикачами та ємністю для мобільного телефону.

Помітно багато простору для зберігання в передній частині центральної консолі, яке розташоване під інформаційно-розважальною системою. Сидіння та підлокітник мають золоту контрастну стрічку.

Megane E-Tech Electric буде використовувати платформу CMF-EV, яку компанія розробила спільно з Nissan. Вона також лежить в основі Nissan Ariya 2022 року. Деталі силової установки залишаються в таємниці. Renault заявляє, що Megane E-Tech Electric дебютує в “найближчому майбутньому”. Він повинен надійти у продаж у 2022 році.