Авто

У Британії назвали автомобілі, які швидко знецінюються

Аренда Авто

У Великобританії провели дослідження та з’ясували, які авто втрачають до двох третин своєї вартості вже через 3 роки.

Про це повідомляє Daily Mail. Один із найбільш важливих факторів, які слід враховувати під час купівлі будь-якого автомобіля – його вартість у разі подальшого перепродажу.

Найкращі та найгірші автомобілі на ринку Британії за цим показником були виявлені журналом What Car? у співпраці з експертами з оцінки CAP HPI. Цифри засновані на оціночній вартості нових автомобілів після трирічного володіння з пробігом близько 36 тисяч миль (58 тисяч км).

Читайте також:  Kia представила новий Sportage

Результати виявилися досить несподіваними. Наприклад, список найневдаліших вкладень коштів очолив преміальний седан Audi A8 Quattro, який через три роки експлуатації втрачає майже 73% своєї початкової вартості.

На другому місці пасажирський вен Vauxhall (Opel) Combo Life, перепродажна вартість якого становить 28,8% від його стартової ціни. А третє місце посів бюджетний кабріолет Fiat 500 Convertible з результатом 29,2%. У ТОП-10 “антирейтингу” потрапили ще 2 Mercedes-Benz, 2 BMW, по одному Peugeot та Citroen, а також ще один Vauxhall. Підсумковий рейтинг має такий вигляд:

Рейтинг

Але було б несправедливо не відзначити переможців серед марок та моделей, які успішно зберігають власнику вкладені в них кошти. Найбільш титулованим брендом за підсумками досліджень став німецький Porsche, продукція якого займає половину ТОП-10 найбільш вигідних покупок. Також у список потрапили Lamborghini Urus, Alpine A110, Land Rover Defender, Range Rover Evoque та Tesla Model 3.