Авто

Ford підготував кросовер Explorer до серйозного бездоріжжя

Explorer Timberline

Компанія Ford випустила нову модифікацію кросовера Explorer під назвою Timberline, яка розроблена спеціально для штурму серйозного бездоріжжя.

Нова версія кросовера Ford Explorer, що отримала назву Timberline, адресована підкорювачам бездоріжжя, яких, за даними виробника, за останній рік стало більше на 40 відсотків — через пандемію американці стали проводити більше часу на природі.

Дорожній просвіт новинки збільшений на два сантиметри — до 221 міліметра, кут в’їзду тепер становить 23,5 градуса, кут з’їзду — 23,7 градуса.

Читайте також:  Volkswagen потрапив під слідство через невдалий першоквітневий жарт

Зовні Timberline можна дізнатися по нових бамперах, парі додаткових прожекторів в решітці радіатора і новому кольору кузова Forged Green Metallic. Крім того, автомобіль отримав доопрацьовану підвіску з посиленими амортизаторами від поліцейської версії Explorer Police Interceptor, новими пружинами і стабілізаторами.

Днище кросовера захищене сталевими пластинами, а в трансмісії з’явився задній диференціал підвищеного тертя Torsen. Нарешті, кузов Explorer прикрашений емблемами Timberline.

Інша техніка залишилася колишньою: це 2,3-літрова «турбочетверка» EcoBoost потужністю 304 кінських сили і десятиступінчастий «автомат». Всередині з’явилася Комбінована оббивка крісел ActiveX зі шкіри з текстильними вставками.

Ford також пропонує три пакети додаткового обладнання на вибір: Outfitters SkyBox, Outfitters MegaWarrior і Outfitters FrontLoader, які включають різні аксесуари для подорожей.