Технології

Google перенесла фішки Android TV на планшети

Entertainment Space

Компанія Google випустила новий додаток-концентратор для Android-планшетів під назвою Entertainment Space. Воно покликане заощадити час і персоналізує весь контент під конкретного користувача.

Entertainment Space включає три вкладки, які ділять додаток на розділи «перегляд», «ігри» і «читання». Перша вкладка містить цілий ряд потокових сервісів, в тому числі YouTube і Google TV. Крім рекомендацій є кнопка “продовжити перегляд”, яка включає відео, шоу і фільми, відкриті раніше користувачем. Примітно, що сервісу Netflix немає серед рекомендованих, але він буде відображатися в переліку недавно використаних додатків.

У другому розділі можна знайти ігри, встановлені на планшеті, і продовжити гру, а також ознайомитися з новинками. Третя вкладка “читання” включає книги та аудіокниги з бібліотеки користувача, а крім того рекомендації, засновані на смаках користувача.

Читайте також:  Терагерцовий чіп передає дані на швидкості 11 Гбіт / с

“Після того як ви ввійдете в свої програми по підписці, Entertainment Space покаже ваш контент в одному місці, адаптованому для вас. А якщо ви хочете поділитися своїм планшетом, у кожного в родині може бути свій персональний профіль», — йдеться в офіційному блозі Google.

В даний час Google починає розповсюдження Entertainment Space на планшетах Walmart. Ближче до кінця поточного року додаток з’явиться на пристроях інших виробників.