Авто

Volkswagen хоче зробити автопілот доступним через платну підписку

Volkswagen

Volkswagen роздумує над ідеєю зробити автономний режим водіння 4 рівня доступним через платну підписку за 7 євро на годину, що еквівалентно 234 гривням.

Начальник відділу продажів і маркетингу VW Клаус Зелмер дав інтерв’ю TopGear і обговорив стратегію компанії на наступне десятиліття. Він визнав бездротові оновлення величезною можливістю для автовиробників та намалював зовсім іншу, хоча і логічну картину того, як купівля автомобілів може виглядати в майбутньому.

Зелмер вважає, що Volkswagen почне виробляти машини з усіма попередньо встановленими додатками, а не змушувати кожну машину пристосовувати до точних специфікацій замовників. Це здешевить виробництво і може означати, що майбутні транспортні засоби повинні бути більш доступними для клієнтів.

Читайте також:  Kia почала тестувати наступне покоління Sportage на гоночній трасі

У свою чергу, для підвищення власної ефективності, як підприємства, Volkswagen буде орендувати власникам авто певні функції лише тоді, коли вони будуть їм потрібні. Зелмер навів приклад оренди автономних технологій водіння. VW вірить, що клієнти із задоволенням заплатять за те, щоб їхні машини їхали самі.

“Все це базується на моделюванні прибутку та витрат. Якщо взяти приклад з автономними режимами їзди 4 рівня, то вартість встановлення цієї технології в автомобіль величезна: п’ятизначна цифра євро. Хто захоче за це заплатити? Це не для масового ринку. Тепер візьмімо випадок, коли ми це встановимо та віддалено будемо вмикати та вимикати. Наше моделювання витрат говорить, що якщо ми встановимо 7 євро на годину за автономний режим їзди 4 рівня, це вигідний бізнес-кейс”, – повідомив Зелмер.