Авто

Tesla знизить ціну авто на $ 10 000 за допомогою технології за $ 3

Tesla

Компанія Tesla щільно зайнялася випуском власних АКБ, про що говорилося в ході заходу Battery Day 2020. Нову технологію виробництва акумуляторних батарей Tesla почерпнула з патентів канадської компанії Springpower International, куплених Ілоном Маском всього за $3.

На Tesla Battery Day 2020 був представлений акумулятор 4680, який компанія має намір випускати власними силами. Нова АКБ буде виробляти на 500% більше енергії, що дозволить в шість разів збільшити дальність ходу автомобілів. При цьому технології і методи Springpower International стануть частиною процесу виробництва акумуляторів 4680 Tesla.

Один з трьох придбаних патентів полягає в повторному використанні стічних вод, повністю виключаючи їх дорогу очистку. Процес рециркуляції хімічних розчинів, розроблений Springpower, дозволить скоротити експлуатаційні витрати більш ніж на 75%.

Читайте також:  Названо кольору кузова, з якими автомобілі повільніше дешевшають

Аналогічний метод застосований у другому патенті: використовуваний металевий порошок отримують з перероблених акумуляторних батарей електромобілів і мережевих акумуляторів. Допоможуть Ілону Маску в реалізації проекту нові співробітники, які раніше працювали в Springpower, – Ян Лю і Амріт Бхоган. Зараз в Tesla вони займають посади інженера-дослідника і хіміка-технолога.

Маск запевняє, що об’єднання переваг нових акумуляторних технологій Tesla дозволить створити автомобіль за $25 000. Також глава компанії додав, що для їх впровадження знадобиться близько трьох років.