Технології

Макет iPhone 13 Pro Max в порівнянні з попередником [ВІДЕО]

iPhone 13 Pro Max

Популярному техноблогеру Льюїсу Хілсентегеру вдалося роздобути макет підготовлюваного до випуску iPhone 13 Pro Max. Автор YouTube-каналу Unbox Therapy опублікував відео, в якому детально вивчив дизайн майбутнього смартфона і порівняв його з актуальними моделями.

Перша помітна відмінність iPhone 13 Pro Max від попередника — це збільшився розмір модулів основної камери. Скориставшись штангенциркулем, блогер визначив, що діаметр об’єктивів на макеті дорівнює 16,99 мм проти 14,10 мм у iPhone 12 Pro Max. Також став більше виступ блоку тильної камери.

Читайте також:  Витік: новий планшет Samsung буде розміром з ноутбук

З чуток, однією з причин збільшення об’єктивів стане включення оптичної стабілізації зображення із зсувом датчика не тільки для основного, але і для надширококутного сенсора. При цьому останній буде представлений не п’ятикомпонентним об’єктивом з діафрагмою (f/2.4), А шестикомпонентним з апертурою f/1.8 і автофокусом.

Про другу істотну зміну майбутнього iPhone ходять чутки вже давно. Йдеться про зменшилася «чубку». Згідно з вимірами, проведеними автором ролика, ширина вирізу на макеті становить 26,31 мм проти 34,62 мм у iPhone 12 Pro Max. Динамік перемістився в рамку дисплея і тепер розташовується над системою камер TrueDepth.

Зміни не торкнулися розташування кнопок регулювання гучності, безшумного режиму і включення смартфона. Також на колишньому місці залишився порт для зарядки Lightning, який, за чутками, повинен зникнути в наступному поколінні iPhone.

Читайте також:  Китайський ровер успішно приземлився на Марс

Для створення макетів майбутніх пристроїв використовується інформація, отримана від виробників аксесуарів та інших джерел з ланцюжка поставок Apple. Враховуючи, що до виходу нової серії iPhone ще кілька місяців, немає ніяких гарантій, що цей макет відображає фінальний дизайн пристрою.