Технології

Google випадково анонсувала нові навушники Pixel Buds A [ФОТО]

Google Pixel Buds A

Google через офіційний Twitter-аккаунт Android повідомила про вихід нових бездротових навушників в лінійці Pixel. Правда, анонс був передчасним: компанія постаралася швидко замести всі сліди, але інформація вже встигла розлетітися по всьому Інтернету.

Google Pixel Buds A

У повідомленні говорилося про нові TWS-навушниках Pixel Buds A. Ймовірно, за аналогією зі смартфонами компанії це буде відносно доступна модель. Компанія обіцяє якісний звук і швидке сполучення гарнітури з основним пристроєм по Bluetooth завдяки фірмовій функції Fast pair.

Читайте також:  SSD на терабайт розміром з флешку від Longsys [ФОТО]

Судячи з прикріпленого зображення, Pixel Buds a зовні нічим не відрізняються від звичайних Pixel Buds. Це невеликі внутрішньоканальні затички з додатковим кріпленням для більш надійного розташування у вусі, що поставляються разом з компактним зарядним кейсом овальної форми. Характеристики новинки не уточнюються, але можна очікувати, що навушники будуть доступнішими стандартної версії, ціна якої становить $179.

Повідомлення про Pixel Buds a вже видалили. Швидше за все, це була помилкова публікація твіту, запланованого до виходу напередодні щорічного заходу Google I/O. конференція для розробників стартує вже 18 травня 2021 року.