Авто

Українці б’ють рекорди продажів нових легкових авто

Kia Sportage

Якщо в березні 2021 року українці придбали більш ніж 9 тисяч нових авто, то минулого місяця продажі перевищили позначку в 10 тисяч. Це майже втричі більше, ніж у рік перед цим.

Про це повідомляє Асоціація “Укравтопром“. Порівняно з березнем цього року попит на нові авто збільшився на 11%.

У квітні японська марка Toyota обійшла конкурентів та посіла лідерську позицію на українському ринку. Продажі автомобілів бренду в річному обчисленні зрослі майже вчетверо – до 1618 шт.

Читайте також:  Китайці встановлюють камеру в електрокари Tesla, яка знімає педалі. І ось навіщо

Друге місце посів бренд Renault, котрий лідирував у березні. До лав шанувальників французької марки у квітні додалося 1215 осіб, що на 58% більше, ніж у квітні минулого року.

З більш ніж триразовим зростанням продажів порівняно з квітнем минулого року третю позицію зберегла за собою Kia – 830 машин. До перемоги бренду можна додати, що кросовер Kia Sportage став бестселером квітня (640 авто), змінивши незмінного лідера трьох перших місяців року Toyota RAV4.

Четвертий результат стабільно демонструє чеський бренд Skoda – 616 нових авто (+242%). Завершує п’ятірку брендів-лідерів квітня з більш ніж 9-кратним зростанням продажів Volkswagen, у заліку якого 482 зареєстрованих авто.

Читайте також:  Ford випустить електричний пікап F-150 Lightning

У топ-10 за підсумками квітня увійшли: Chery (416 авто), Peugeot (410), Nissan (388), BMW (365) та Suzuki (347). Доволі дивно, що незважаючи на чудову модельну лінійку, з “десятки” випав корейський Hyundai, який у березні посідав шосту позицію рейтингу. Також цікаво спостерігати за успіхами китайського Chery, який у березні вперше цього року потрапив у топ-10, посівши 8 місце в рейтингу, а в квітні піднявся вже на 6-ту сходинку, обігнавши серйозних конкурентів. І ще один цікавий факт – вперше цього року в рейтинг потрапив преміальній бренд – німецький BMW.

Всього за перші чотири місяці 2021 року на українському ринку було зареєстровано понад 31,1 тисячі нових легкових автомобілів, що на 30% більше, ніж за аналогічний період минулого року.