Авто

У Пекіні представили парк автономних таксі

Apollo Go Robotaxi

Компанія Baidu запустила в китайській столиці Пекіні послугу роботизованого таксі Apollo Go Robotaxi, що дозволяє їздити без водіїв.

Вперше послуга запрацювала в парку Шоуган, який буде одним із місць проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року. Ті, хто перебуває в околицях, можуть скористатися програмою Apollo Go і знайти роботаксі неподалік них. Про це повідомляє Carscoops.

Додаток вмикатиме навігацію у режимі віртуальної реальності, а автомобіль буде оснащений дистанційним звуковим сигналом, що дозволить користувачам легко знайти його. Щоб розблокувати транспортний засіб, потрібно буде відсканувати QR-код та медичний код на боці автомобіля для підтвердження особи та запобігання пандемії.

Читайте також:  Наступним автомобілем Папи Римського буде американський електрокар

Apollo Go Robotaxi

Потрапивши всередину, користувачі натискають кнопку “Почати подорож”. Перед тим, як вирушити, автомобіль має переконатися, що двері зачинені та пристібнуті ремені безпеки. Хоча транспортні засоби не мають страхових водіїв за кермом, в них є функція дистанційного кермування 5G, яка дозволяє віддаленому оператору керувати ними у випадку надзвичайної ситуації.

Спочатку таксі транспортуватиме користувачів до спортивних залів, робочих зон, кав’ярень та готелів у парку Шоуган, а під час зимових Олімпійських ігор наступного року вони забезпечать транспорт для спортсменів та персоналу.