Авто

Противники електромобілів в Німеччині начинили зарядні роз’єми фаршем

Вандалізм

Поширення електромобілів породжує нові і нові випадки вандалізму щодо зарядних станцій. Недавній випадок в Мюнхені привернув нашу увагу химерною винахідливістю: невідомі начинили зарядний роз’єм м’ясним фаршем.

Через пошкодження електричної вилки роз’єм довелося замінити – зазначено у звіті міської влади. Але “жартівників” знайти не вдалося.

Витонченість способу, яким невідомі зіпсували зарядну станцію, дозволяє припустити, що це не були прості хулігани — а, скоріше, противники електромобілів як таких.

Читайте також:  Jeep розповів про плани на позашляховий мінівен

Міська влада Мюнхена скаржаться на зростання випадків вандалізму на зарядних станціях. Втім, в столиці Баварії частота таких випадків порівняно невелика – всього три відсотки в порівнянні з 17-ю в середньому по країні.

Втім, з агресивними діями стикаються власники електромобілів не тільки в Європі, але і по той бік Атлантики. Найчастіше в новинних зведеннях фігурують “Тесли”, яким блокують паркувальні місця біля зарядних терміналів або огортають хмарою сажі з вихлопної труби — останнім особливо грішать водії великих пікапів з дизельними двигунами.

Джерело: Stadtwerke München