Технології

Подробиці і дата виходу складного iPhone

iPhone

Авторитетний аналітик Мін-Чі Куо опублікував новий звіт, в якому розкрив нові деталі про смартфон Apple зі складною конструкцією. За словами джерела, американська компанія планує випустити такий гаджет орієнтовно в 2023 році.

Примітно, що Куо вказує і передбачувану динаміку продажів новинки. Так компанія повинна поставити від 15 до 20 мільйонів пристроїв до кінця 2023-го. Технічні характеристики пристрою не розкриваються, крім передбачуваної діагоналі екрану, яка складе 8 дюймів.

Є також інформація про використання Apple OLED-дисплеїв південнокорейської Samsung. Саме ця компанія стане ексклюзивним постачальником панелей для нового покоління iPhone.

Читайте також:  Нові навушники AirPods отримають функції фітнес-трекерів

За непідтвердженою інформацією Apple, розробляючи гнучкий смартфон, схиляється до форм-фактору розкладачки Samsung Galaxy Z Flip. Якщо припущення інсайдерів вірні, то екран гнучкого iPhone буде трохи більше планшета iPad mini.

Родзинкою смартфона також стане використання Apple нової технології зі срібним наноконнектором в якості провідника для сенсорного дисплея. Таке рішення вже використовується в HomePod і дозволяє Apple істотно економити на комплектуючих.

Інсайдери запевняють, що в розробці Apple зараз є два прототипи, які вже встигли пройти внутрішні випробування на міцність. Представники компанії традиційно не коментують будь-яку інформацію, пов’язану з неанонсованими пристроями.