Авто

Продавець автомобілів роздав знижок на 9 000 000 доларів. І був заарештований

Dodge Durango SRT Hellcat

Концерн FCA втратив понад 8 700 000 доларів через шахрайство зі знижками на нові автомобілі одного співробітника відділу продажів дилерського центру в місті Клінтон-Тауншип американського штату Мічиган.

Як повідомляє видання Automotive News, продавець нових автомобілів в дилерському центрі Parkway Chrysler Dodge Jeep Ram в місті Клінтон-Тауншип неподалік від Детройта протягом декількох років роздавав клієнтам щедрі знижки з метою особистого збагачення.

Читайте також:  Skoda Octavia вперше отримала спортивну версію Sportline

Він використовував можливість надання так званих сімейних знижок-спеціальних кодів, призначених для близьких родичів співробітників офіційних дилерів марок Chrysler, Dodge, Jeep і Ram.

Ця практика зробила його чи не найуспішнішим продавцем автомобілів в США — з 2014 року він отримав понад 70 000 доларів у вигляді бонусів до заробітної плати за регулярне перевиконання плану продажів.

Наприклад, у січні 2020 року він продав понад 250 машин. Однак його успіхи в підсумку викликали підозру у керівництва FCA – за минулі роки він використовував коди сімейних знижок кілька тисяч разів.

Опитані клієнти, які купили автомобілі у щедрого продавця, підтвердили, що дійсно є його родичами, але представники альянсу не повірили їм і звернулися до Міністерства внутрішньої безпеки США, яке з’ясувало, що співробітник дилера продавав коди знижок в декількох групах в Facebook.

Читайте також:  Противники електромобілів в Німеччині начинили зарядні роз'єми фаршем

Тепер він став фігурантом кримінальної справи про шахрайство і був заарештований до суду.