Авто

Розкрито зовнішність оновленого флагмана Kia

Оновлений Kia K9

Південнокорейські фотошпигуни розкрили зовнішність оновленого флагмана Kia-великого седана K9, який продається на експортних ринках під ім’ям К900. Найдорожчу і розкішну модель Kia чекає зміна стилю: з корми «дев’ятка» стала схожа на Bentley Flying Spur, а спереду — на ранні Genesis G90.

Друге покоління седана Kia K9 продається неважливо, так що автовиробник зважився на глобальний рестайлінг. Поміняються не тільки бампери, радіаторна решітка і оптика, але і кришка багажника, і навіть крила. По суті, флагманська модель отримає нове обличчя – з витягнутими фарами в стилі Genesis і широкою хромованою решіткою.

Читайте також:  Volvo почне використовувати перероблені матеріали для зменшення викидів та економії

Оновлений Kia K9

Ззаду оновлений седан Kia K9 найпростіше впізнати по світлодіодній смузі стоп-сигналу, що з’єднує ліхтарі. Над патрубками вихлопу з’явилися світловідбиваючі вставки, планка номера “переїхала” вниз на бампер, також з’явився новий “плоский” логотип.

Технічні подробиці невідомі, але схоже флагман Kia збереже бензинові шестициліндрові двигуни — «атмосферник» 3.8 і турбомотор 3.3. Перспективи 5,0-літрової топ-версії з V8 під питанням, також немає даних про можливі гібриди.

Інсайдери вважають, що прем’єра оновленого Kia K9 відбудеться протягом двох місяців, і публікація фотографій без камуфляжу підтверджують високий ступінь готовності новинки.

Джерело: Autospy.net