Авто

Toyota випустила мінівен для любителів активного відпочинку

Toyota Sienna Woodland

Фірма Toyota випустила Мінівен Sienna Woodland для любителів активного відпочинку. Від звичайних Sienna “лісова” версія відрізняється збільшеним кліренсом, високопрофільними колесами, безальтернативним повним приводом, темною обробкою салону і розширеним набором базового обладнання.

Мінівен Toyota Sienna змінив покоління рік тому, а тепер північноамериканський філія марки додав в гаму крос-версію Woodland. У такого однооб’ємника на 15 міліметрів збільшений дорожній просвіт (кліренс досяг величини 177 мм), штатно встановлені практичні високопрофільні 18-дюймові шини Bridgestone, розвинені рейлінги на даху і тягово-зчіпний пристрій.

Читайте також:  Автомобілі, які не іржавіють: названо найбільш надійні моделі

Toyota Sienna Woodland

Фото: Toyota Sienna Woodland

Доопрацювання інтер’єру точкові: всі Sienna Woodland семимісні з роздільними «капітанськими» кріслами другого ряду, салон обшитий чорно-сірим шкірозамінником з особливою прострочкою. З опцій, від яких не можна відмовитися-аудіосистема JLB з 12 динаміками потужністю 1,2 кіловата, побутова розетка на 1500 ват, а також навігація.

Toyota Sienna Woodland

Фото: Салон Toyota Sienna Woodland

Технічна начинка безальтернативна: всі Toyota Sienna Woodland повнопривідні тримоторні гібриди. Силова установка розвиває 248 кінських сил і складається з 2,5-літрового бензинового атмосферного двигуна і двох електромоторів, один з яких обертає задню вісь. Коробка передач-електромеханічний Варіатор.

Ключовий ринок для Toyota Sienna Woodland-Північна Америка, але поки ціни в США не розкриті. Час ще є, Адже продажі новинки почнуться восени.

Читайте також:  Hyundai розкрив дизайн «зарядженого» кросовера Kona N

Виконання Woodland засноване на» середній “комплектації XLE з базовою ціною 39 750 доларів, але з урахуванням повного приводу, доопрацювань і опцій стартова ціна “лісової” Sienna навряд чи буде менше 45 тисяч доларів