Технології

Безпілотний трактор відстрілює лазером 100 000 бур’янів на годину [ВІДЕО]

Carbon Robotics

Компанія Carbon Robotics продемонструвала в дії роботизований культиватор. Пристрій володіє штучним інтелектом для автономної роботи і здатний випалювати бур’яни потужним лазером.

За словами представників компанії Carbon Robotics, новий культиватор здійснить справжню революцію в сільському господарстві. Машина вагою 4,3 тонни орієнтується на місцевості за допомогою вбудованих камер і GPS, акуратно переміщаючись по полю. Виявивши бур’яни, вбудований комп’ютер активує 8 лазерів потужністю по 150 Вт кожен, що дозволяє випаровувати шкідників під корінь.

Читайте також:  Собівартість Samsung Galaxy S21 виявилася нижче, ніж у S20

Повідомляється, що культиватор здатний справлятися зі 100 000 бур’янів на годину, обробляючи площу до 8 га на добу. Все це відбувається повністю в автономному режимі, а грунт і інші рослини виявляються недоторканими, що дозволяє підняти врожайність і майже повністю виключити важку ручну працю.

Перша партія машин по боротьбі з бур’янами вже розпродана, а наступна буде доступна не раніше 2022 року. При цьому Carbon Robotics вже приймає замовлення, а кількість техніки обмежена.

“Технології штучного інтелекту і глибокого навчання підвищують ефективність в самих різних галузях, і ми раді застосувати їх в сільському господарстві. Фермери та інші учасники глобального ланцюжка поставок продуктів харчування зараз більше, ніж будь-коли, вводять нововведення, щоб нагодувати світ.

Читайте також:  Створено двигун для далеких космічних польотів. Поки в теорії

Наша мета-створювати інструменти для вирішення найскладніших проблем, включаючи боротьбу з бур’янами і їх усунення”, – заявляють представники Carbon Robotics.

Джерело: Carbon Robotics