Авто

Кожен п’ятий власник електрокарів повертається назад до автомобілів

Tesla Roadster

Дослідження каліфорнійських вчених показало, що майже 20 відсотків власників електромобілів після їх продажу знову купують собі автомобілі з традиційними двигунами внутрішнього згоряння.

Американські вчені з Каліфорнійського університету провели дослідження, в результаті якого з’ясувалося, що кожен п’ятий власник електрифікованих автомобілів розчаровується в них і після продажу купує звичайні автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння.

Причина досить прозаїчна: всі власники “електричок «нарікають на погану інфраструктуру і недостатню кількість зарядних станцій, хоча Каліфорнія є лідером за кількістю “зарядок” серед усіх штатів в США.

Читайте також:  Toyota Land Cruiser змінив покоління: нові фотографії

В основу дослідження лягли дані від жителів штату, які володіли гібридами і електромобілями, котрі підключаються до розетки в період з 2012 по 2018 роки.

Підключаються гібриди і електромобілі показали при цьому мінімальну різницю в показниках задоволеності: власники гібридних автомобілів купували автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння в 20 відсотках випадків, а господарі електрокарів пересідали на бензинові або дизельні машини в 18 відсотках випадків.

Крім нестачі зарядних станцій і їх незручного розташування, каліфорнійці також скаржилися на складнощі з установкою домашньої зарядної станції.