Авто

Alfa Romeo запевняє, що Stelvio і Giulia досягли німецької якості

Alfa Romeo Stelvio

Генеральний директор компанії Alfa Romeo стверджує, що сучасний модельний ряд італійської марки в особі кросовера Stelvio і седана Giulia може похвалитися якістю на рівні німецьких конкурентів.

Як розповів в інтерв’ю виданню Automotive News Europe глава марки Alfa Romeo Жан-Філіп Імпарато, призначений після злиття концернів PSA і FCA, акцент на якість продукції, підвищення прибутку і продуманий план випуску вже дав свої плоди.

Всупереч поширеній думці, запевняє топ-менеджер, якість актуального модельного ряду-кросовера Stelvio і седана Giulia — тепер знаходиться на одному рівні з німецькими конкурентами.

Читайте також:  Представлений великий електричний кросовер Volkswagen ID.6

Незважаючи на це, італійська марка в даний час стикається зі значним падінням продажів і затримкою випуску компактного кросовера Tonale — запуск його виробництва Відкладений імовірно до червня 2022 року.

Компактна модель на платформі Small Wide 4х4 від Jeep Compass і Renegade задовольняється силовою установкою 4XE на базі 1,3-літрового турбомотора, проте її характеристики Імпарато вважає недостатніми для Alfa Romeo, тому він відправив машину на доопрацювання.

Відстає від графіка і субкомпакт Brennero на французькій платформі CMP – його випуск на заводі в Польщі почнеться тільки в квітні 2023 року. Відомо, що Alfa Romeo відмовиться від задньопривідної платформи Giorgio і перейде на нову архітектуру альянсу Stellantis.