Суспільство

У Польщі зафіксовано індійський штам COVID-19

COVID-19

Індійський варіант коронавірусу, як заявили у ВООЗ, може становити загрозу навіть для тих, хто перехворів або вакцинувався.

У Польщі зафіксували перший випадок індійського штаму коронавірусу. На нього захворів дипломат, якого евакуювали з Індії. Про це в неділю, 2 травня, повідомляє Польське радіо.

Повідомляється, що дипломат уже тиждень перебуває в одній з інфекційних лікарень Варшави. Цю інформацію підтвердив професор Кшиштоф Пирч, вірусолог з Ягеллонського університету в Кракові.

“Дипломат, який захворів небезпечним видом коронавірусу, був доставлений до Польщі спеціальним літаком. Його евакуювали з Індії разом з дружиною і чотирма дітьми”, – уточнює ЗМІ.

Читайте також:  В Україні різко впав приріст заражень COVID-19

Як відомо, індійський варіант коронавірусу вважають більш заразним і несприйнятливим до вакцин. Уперше його виявили в Індії. Там цей штам коронавірусу поширюється дуже швидкими темпами, що призвело до перевантаження системи охорони здоров’я.

Раніше індійський мутант недавно був виявлений у Швейцарії і Чехії, а до цього – у Британії, США, Австралії і Сінгапурі.