Технології

Власники iPhone не бажають переходити на складні смартфони

Тім Кук

Складні смартфони стають все більш популярними, і багато користувачів не відмовилися б від подібного гаджета. Але тільки не власники “яблучної” техніки. Дослідження показало, що в основному тільки вони не бажають переходити на новий форм-фактор.

Пристрої зі складним і гнучким екраном продовжують займати крихітну частку ринку. Виною всьому недосконалість технології і високі ціни на подібну продукцію. При цьому незаперечним лідером тут вважається компанія Samsung, що випустила вже кілька поколінь складних смартфонів.

Читайте також:  Складаний Xiaomi Mi Mix Fold на першому фото

Здавалося б, мало не кожен користувач потенційно зацікавлений у володінні незвичайним гаджетом. В ході нових досліджень британської фірми YouGov вдалося з’ясувати, що тільки половина американців хотіла б купити складаний апарат. Що цікаво, друга половина-це в основному власники iPhone.

Статистика

На жаль, дослідники не задавалися метою виявити причини, за якими учасники опитування приймали рішення, а значить, мотиви любителів “яблучної” продукції невідомі. При цьому ходять чутки, що і сама Apple працює над пристроєм в складеному форм-факторі, але поки не готова представити його публіці.

Є думка, що це трапиться не раніше 2023 року, а поки фанати компанії будуть вперто стверджувати, що складаються Смартфони — це погано і незручно.