Технології

Розмір інтернету в порівнянні з реальними об’єктами [ВІДЕО]

Інтернет

Автори каналу MetaBallStudios на YouTube представили незвичайну візуалізацію розмірів інтернету. Для наочності порівняння провели з реальними об’єктами, і часом віртуальний простір по-справжньому вражає, адже в хід йдуть хмарочоси і цілі міста.

Як представити розміри віртуальної інформації в реальному світі? Ясно, що зробити це об’єктивно не можна, адже перенести біти і байти в реальний світ неможливо.

Представники MetaBallStudios пропонують вважати 1 байт у вигляді куба розміром 1мм3. Шляхом об’єднання сотень, тисяч і мільйонів подібних об’єктів виходять гігантські конструкції, в порівнянні з якими предмети з реального світу здаються невеликими.

Читайте також:  Гравітаційне сховище енергії замінює звичайні акумулятори

Перші кілька кубиків малі, а 100 Кб порівнянні з половиною баночки з-під коли. Але ж це всього лише зображення в низькій якості. 1 ГБ даних вже більше людини, а 1 ТБ складаються з десяти стоять один на одному автомобілів.

10 ТБ – це 9-поверховий будинок, ну а на тлі 1000 ТБ Статуя Свободи здається не такою вже й великою. Втім, варто додивитися відео до кінця самостійно, щоб відчути всю масштабність порівняння.