Авто

Технологический флагман Volkswagen получит новую платформу

Project Trinity

Таємничий електромобіль Volkswagen, відомий під кодовим позначенням Project Trinity, стане однією з перших моделей концерну на новій платформі Scalable Systems Platform (SSP).

Новий електрокар марки Volkswagen, який фігурує в документації під назвою Project Trinity, в компанії називають «високоефективним транспортним засобом з культовим дизайном».

Як повідомляє видання Autocar, перспективна модель, яка стане технологічним флагманом німецької марки, з’явиться на ринку не раніше 2026 року і стане однією з перших моделей Volkswagen, розроблених на новій модульній архітектурі Scalable Systems Platform.

Читайте також:  Renault показала салон седана, який прийде на зміну Logan

Всупереч колишнім чуткам “Трійця” не матиме нічого спільного з нинішньою лінійкою електрокарів ID, побудованих на платформі MEB. Зовні модель буде являти собою своєрідний гібрид кросовера, седана і ліфтбека.

Електромобіль продаватимуть у вигляді стандартної версії з декількома варіантами обладнання, а розблокувати існуючі функції покупці зможуть за допомогою оновлень програмного забезпечення.

Апдейти будуть пропонуватися за додаткову плату — їх можна буде завантажувати через бездротове підключення до інтернету. Базовим для Project Trinity стане автопілот рівня автономності 2+, але технічно електрокар буде готовий до впровадження систем автономного водіння четвертого рівня — залишиться дочекатися лише появи відповідної інфраструктури на автомагістралях.