Авто

Медіасистема Mercedes-Benz несподівано відповіла на питання про Tesla

Mercedes-Benz MBUX

Медіасистема Mercedes-Benz mbux несподівано зреагувала на питання про Tesla. Один з користувачів TikTok запитав у голосового помічника Linguatronic думку про Tesla. Ввести в оману електроніку не вдалося-комплекс mbux дав дотепну відповідь.

На питання «What do you think of Tesla» голосовий асистент LINGUATRONIC відповідає нетривіальною мовною конструкцією. Помічник каже, що думає про Tesla те ж саме, що і потенційний власник Mercedes-Benz. “Інакше ви б не сиділи тут”, – додає MBUX.

Читайте також:  Tesla знизить ціну авто на $ 10 000 за допомогою технології за $ 3

Навряд чи впевнений і нешаблонний відповідь можна поставити в заслугу штучному інтелекту-швидше Користувач TikTok виявив свого роду “пасхалку” від програмістів Mercedes-Benz. Ймовірно, розробники тестували Голосовий помічик в тому числі провокаційними питаннями і навчили електроніку з гідністю відповідати на деякі з них.

@benzenthusiastofficial

Reply to @kevinpr_03 Is Benz better than Tesla? 🤔🔋 #foryou #foryoupage #fyp #tesla #comedy #carsoftiktok #tiktokcars#trend #share #viral #luxury

♬ All The Way Up – Fat Joe & Remy Ma

Цікаво, що ролик був записаний в «Мерседесі» з системою mbux першого покоління, хоча флагманські моделі — S-Class і EQS — оснащуються більш просунутими і потужними інформаційно-розважальними комплексами.

Наприклад, MBUX Hyperscreen в електрокарі не тільки вражає уяву розмірами екрану: електронна система може самонавчатися, розпізнавати жести і навіть передбачати бажання людини.