Авто

Mercedes-Benz EQS сфотографували на парковці заводу Tesla

Mercedes-Benz EQS

Представницький Ліфтбек Mercedes-Benz EQS, який нещодавно став флагманом “електричної” лінійки концерну Daimler, відобразили на території американського виробника електрокарів Tesla.

Mercedes-Benz EQS, який позиціонується виробником як перший люксовий електрокар, помітили в самому, мабуть, малоймовірному місці, де тільки можна було його уявити — на заводі Tesla в каліфорнійському місті Фрімонт.

Фотографії білого ліфтбека на парковці американського виробника електрокарів опублікувало видання Kilowatts. Всі логотипи Mercedes-Benz на кузові EQS при цьому заклеєні чорною липкою стрічкою-включаючи велику трипроменеву зірку на панелі, яка замінює радіаторну решітку.

Читайте також:  Гендиректор Bentley розповів, коли вийде перший електрокар компанії

Враховуючи, що постачання розкішного ліфтбеку клієнтам повинні початися тільки через кілька місяців, цей злегка закамуфльований електрокар-явно передсерійний — але що він робить на парковці підприємства Tesla, залишається загадкою.

Логічно припустити, що надати «теслі» прототип EQS міг тільки «Мерседес» — ймовірно, для проведення якихось випробувань. Враховуючи, що Tesla і Daimler успішно співпрацювали в минулому, уявити собі цей сценарій нескладно. Німецький ліфтбек виглядає на знімках довше і вище, ніж Model S, припаркована по сусідству.

Mercedes-Benz EQS побудований на модульній архітектурі MEA і відрізняється наднизьким коефіцієнтом аеродинамічного опору (0,202). Відомо, що до 2022 року лінійка EQ розшириться до восьми моделей — їх складання налагодять на трьох континентах.