Технології

Трекер Apple AirTag виявився неефективним у високих будівлях

Apple AirTag

У мережі вже з’явилися докладні огляди Apple AirTag, завдяки чому стали відомі нові подробиці про роботу трекера. Виявилося, що пристрій не тільки дуже легко дряпається, але і малокорисний для жителів мегаполісів з багатоповерховими будинками.

Apple AirTag можна прикріпити на зв’язку ключів, рюкзак або просто покласти в гаманець. У разі втрати речі з трекером її вийде знайти за допомогою iPhone, визначивши місце розташування на карті або зовсім за допомогою підказок на екрані смартфона, якщо перебувати неподалік.

Читайте також:  Слух: Microsoft відклала реліз Windows 10X на невизначений термін

Однак Бен Сін з порталу XDA, який проживає у висотній будівлі в Гонконзі, зіткнувся з тим, що в таких умовах Новий «яблучний» гаджет практично марний.

За його словами, для точного визначення місця розташування трекера власник iPhone повинен знаходитися досить близько до нього. Але якщо AirTag виявився десь на іншому поверсі, то функція вже не працює, а користувач лише бачить на карті, що пристрій знаходиться в конкретній будівлі, але не більше.

В результаті потрібно просто обійти всі поверхи і приміщення в надії, що iPhone все ж зможе виявити десь поблизу AirTag, щоб вказати його точне місцезнаходження.

Читайте також:  Автопілот космічного корабля Crew Dragon показали в дії

Варто відзначити, що в Росії AirTag і зовсім працює лише частково, так як встановлений в трекері чіп U1 функціонує на частоті 6 ГГц, яка зарезервована для військових. Отже, точно визначити місце розташування пристрою не вийде ніяк і ніде – тільки орієнтовне на карті.