Авто

Tesla Model 3 став найбільш продаваним автомобілем у світі

Тесла Модель 3

Ілон Маск провів відеоконференцію для інвесторів Tesla, відзвітувавши за перший квартал 2021 року. За його словами, виробництво, постачання та продаж електрокарів за вказаний період досягли кращих показників за всю історію компанії.

За два попередні квартали Tesla вдалося відвантажити близько 250 000 Model 3, що дозволить вийти на поставку 500 000 автомобілів на рік. Якщо порівнювати ці показники з іншими седанами преміум-класу (BMW 3-Series і Mercedes E-Class), то Model 3 виявилася безумовним лідером на ринку, обійшовши не тільки транспортні засоби на електричному приводі, але і бензинові автомобілі.

Ілон Маск припустив, що нова Model Y має всі шанси стати найбільш продаваним автомобілем на планеті, але станеться це тільки в наступному році.

Читайте також:  Xiaomi показала свій перший автомобіль

Одним з факторів, що дозволив досягти відмінних продажів в першому кварталі 2021 року, стало значне зниження середньої ціни на електрокари компанії.

Наприклад, в 2017-му, коли Model 3 тільки вийшла на ринок, цей показник становив близько $84 000, в той час як сьогодні середня вартість одного транспортного засобу Tesla доходить до $38 000. Сталося це завдяки будівництву нових заводів і скороченню кількості випущених Model S і Model X.