Авто

Китайці встановлюють камеру в електрокари Tesla, яка знімає педалі. І ось навіщо

Педаль Tesla

У китайському сегменті інтернету з’явилися фотографії незвичайної доопрацювання електрокарів Tesla. Власники як мінімум двох машин встановили в салоні відеореєстратор, спрямований на педальний вузол, особливо на педаль гальма.

Вони пояснили це тим, що в разі, якщо станеться ДТП з вини автопілота або збою в системі, за допомогою запису вони доведуть свою невинність.

На таки хитрощі китайські власники Tesla пішли після низки пригод з електрокарами. За версією потрапили в аварію водіїв, ДТП сталися з вини автопілота, проте автовиробник відхрещується від цих звинувачень. Почастішали аварії навіть стали приводом для публічної акції, яку влаштувала жінка, мало не постраждала в ДТП з Tesla.

Читайте також:  Bentley побудує розкішний житловий хмарочос у Маямі

Під час виставки дівчина в забралася на дах машини у футболці з написом «несправні гальма» і звинуватила автовиробника в тому, що через збій в системі вона і члени її сім’ї мало не загинули в ДТП на електрокарі Model 3.

Американська компанія відповіла на звинувачення: дівчині відмовили в компенсації до тих пір, поки вона не надасть переконливі докази несправності автомобіля.

Подібні акції можуть серйозно зіпсувати імідж Tesla на китайському ринку, що загрожує автовиробнику зривом планів по збільшенню продажів машин в цій країні.

Джерело: Fast Technology